שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם Incorrect URL

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
אַחֲרוֹן אַחֲרוֹן מְנַצֵּח

הלכות בשמירת הלשון:
לשון הרע על מי שפגע בו

מלא יהודיות נכשלות עם ערבים ברמלה , ילדות קטנות ממש ! ! !


שאלה:(06/08/2012)

שלום כבוד הרב! אני גרה ברמלה ולצערי אני חשופה לבעיה שקוראת שם בנות יהודיות הולכות כמו צאן לטבח עם הערבים מה לעשות ? ניסיתי לדבר איתם אבל זה לא הועיל פשוט כואב לראות בעיינים איך הם מנצלים אותם והם נערות קטנות בגיל הטיפשרה הולכת עם הערבים שהם בגילאי 12 ומעלה פשוט כואב הלב!

תשובה:(הרב רביד נגר)

א) באמת כואב הלב ועלינו לעשות כל שביכולתנו כדי להצילן
ב) זו הסיבה שחשוב מאוד לתרום לארגונים שעוסקים בהצלת נפשות
ג) אני כל הזמן מדבר על זה ואת פשוט מזכירה לי היום לדבר על זה יותר
ד) הרבה פעמים זו אשמת ההורים שלא מנחילים לבנותיהן חינוך ראוי וזה המחיר

בציבור הדתי זה קורה אבל פחות , משום שבבית דואגים להזהיר , להתריע , לשמור ולהקפיד על צניעות הבנות , התופעה מצויה הרבה יותר בקרב נערות חילוניות שמסתובבות ברחובות בלבוש מינימלי ויוצאות לצוד , כן כן יש בנות כאלה לצערי , יצא לי ולאשתי לקרוא המון מידע בנושא ולצערי הרב מי שיוזם את הקשר במקרים רבים הן הבנות ולא הבנים הערבים , הבנים משתפים פעולה בשמחה.

ערבי אחד התבטא ואמר לנו: "הבנות שלכם טיפשות" ! לא צריך להתאמץ כדי למצוא נערה יהודיה הן באות אלינו לבד , אני מצטט לך מילים ששמעתי מפי ערבי ! ! !

אין הרבה מה לעשות חוץ מלארגן הרצאות וכנסים באזור ולנסות להביא אותם לשמוע את השיעורים , בד"כ מדובר בבנות שגם ככה לא מגיעות לשמוע שיעורים אז הרבה יותר קשה לקרב אותן , יש בהן הרבה יהודיות כשרות לצערנו בעיקר הקטנות שבהן אבל הנערות הבוגרות (20+) שהולכות עם ערבים וחיות איתם חלק מהן הן פשוט ערב רב , בחינת: "מצא מין את מינו" , כי כבר גילה לנו דוד המלך עליו השלום: "לא ינוח שבט הרשע על גורל הצדיקים" - ואומרים המפרשים: "צנועה לצדיק ופרוצה לרשע" כלומר: לא יכול להיות לעולם שצדיק יקבל פרוצה , צדיק מקבל נערה צנועה , את הפרוצה שולחים לרשע , לכן חשוב מאוד להזהיר ולהתריע על מעלת הצניעות ! מי שהולכת ברחוב עם תחתון (סליחה על הביטוי) שההורים שלה לא יתפלאו למה לנכדים יהיו שמות כמו: "אחמד" , "מוסטפה" וכו'.

לסיכום: אם לא נקרב את חברים שלנו ונשפיע עליהם שיבואו לשיעורים ויתחזקו , בסוף נאבד אותם ועם ישראל כולו ישלם מחיר כבד , אני קורא למחיר הזה , מחיר ההתעלמות ! צפייה בקטעים הבאים תועיל להן מאוד:"יהודיות שהולכות עם ערבים"
שלח לחבר
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 43

דווח על בעיה