שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם Incorrect URL

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
מִי זֹאת ?

הלכות בשמירת הלשון:
סיפור לשון הרע לתועלת על חבירו שהזיקו

אני יוצאת עם בחור ערבי (אני בחודש השלישי להיריוני)


שאלה:(20/06/2012)

שלום הרב רביד, אני יוצאת עם בחור ערבי כבר שנה ונכנסתי להריון אני כרגע בחודש שלישי.. אמא שלי רוצה שאני אעזוב ת'בית אם אני לא יעשה הפלה אמא שלו לא מוכנה לקבל אותי אצלה בטענה שילדים זה רק אחרי החתונה למרות שהסכמתי להכל לגדל את הילד אצלם ולהיות מוסלמית כמותם להכל הסכמתי והוא תמך בי עד שראה שאין מה לעשות וזה פשוט ללכת להשכיר דירה פתאום הוא אמר אני לא יכול לעזוב את הבית ואת אמא שלי ! ואני לא רוצה לעשות הפלה אני אוהבת את העובר הזה בכל ליבי ולא מוכנה לוותר עליו אבל אין לי לאן ללכת ואני לא יודעת מה לעשות אני לא רוצה לעשות הפלה בבקשה תעזרו לייי.

תשובה:(הרב רביד נגר)

אחותי היקרה , אני שמח לשמוע שבחרת לא לעשות הפלה , אשריך ואשרי חלקך אבל
צר לי מאוד לשמוע שנערה יהודיה מוכנה לוותר על יהדותה ולהתאסלם בגלל פזיזות , כואב לי לשמוע שאמא שלך רוצה שתעזבי את הבית , אבל אני חושב שאת צריכה לעשות עם עצמך המון חשבון נפש , בכל אופן הילד שאת נושאת ברחמך יהיה יהודי , אך לצערי הרב תמיד יהיה לך ולו קשר לאביו הביולוגי.

למיטב הבנתי , עדיין לא הבנת את חומרת המעשה שעשית , אבל זה לא אומר שאני לא אעזור לך צדיקה. לחצי כאן: "יד לאחים" ותבקשי מהם עזרה , הם יעזרו לך בשמחה. מכל הסיפור שלך למדתי 3 דברים.

א) יותר ויותר יהודיות מתבוללות לצערנו הרב.
ב) יותר ויותר יהודיות בכלל לא מבינות עד כמה חמור המעשה שהן עושות.
ג) אפילו ערבים מבינים שילדים באים רק אחרי החתונה ולא לפני.

לסיכום: אני מציע לך לצפות בקטעים הבאים , כדי שאולי ההיגיון הבריא שלך יתחיל לעבוד , כי כרגע , נראה שהאהבה שלך מכתיבה את הטון ולא השכל לצערי הרב !!!
.

שלח לחבר
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 18

דווח על בעיה