שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
מִי זֹאת ?

הלכות בשמירת הלשון:
לשון הרע על קרובים

בגידה - אני אשה נשואה ונאפתי עם גבר נשוי


שאלה:(20/04/2012)

שלום כבוד הרב.. לצערי הרב אתמול נכשלתי עם גבר נשוי, אני אישה נשואה....זה התחיל עם שיחה בפייסבוק. נדלקנו אחד על השני בתמונות ומשם זה הוביל לפגישה. חשוב לי לציין שמטרתי בפגישה הייתה אך ורק על מנת להשלים לי את החסרים שבעלי אינו נותן, כמו תשומת לב, אוזן קשבת. והוא לצערי הרב פיתה אותי , ו... (בקיצור דברים שהצניעות יפה להם) אני פשוט מיואשת. אני חושבת שאין כל תקנה. אני אוהבת את בעלי ואני מתחרטת ולא אעשה זאת יותר אקבל עליי תשובה. תציע לי מה לעשות? כי אני בדכאון...רע לי עם המעשה שעשיתי.

תשובה:(הרב רביד נגר)

שלום וברכה , קראתי את מכתבך ופשוט הזדעזעתי , התביישתי בשבילך והצטערתי עבורך , אני מבין שבעלך לא ממש מספק מענה הולם לצרכיך ולא ממש מרעיף עליך חום ואהבה , אבל מכאן ועד להרס התא המשפחתי ולעבירות כל כך חמורות הדרך רחוקה.
לכן אני ממש מציע לכולם להיזהר ולהישמר מן הפייסבוק המסוכן וההרסני הזה , בני נוער לא מבינים עדיין כמה משפחות נהרסו והתפרקו רק בגלל המחשבים האלה.

אני לא חושב שחום ואהבה מגברים זרים זה הפתרון
לדעתי הפתרון הוא לפתוח את הנושא לדיון רציני !

היית צריכה לשתף את בעלך ברגשות שלך ולא לשתף גבר נשוי רגשות שלך , לצערי הרב את לא הראשונה ולא האחרונה שמתמודדת עם בעל שלא יודע לפרגן ולתת תשומת לב , אבל ברוב המקרים שאני מכיר , בנות שנאפו או הכשילו גברים אחרים , נאלצו לשלם מחיר כבד , לפעמים זה גרם להם לאבד את המשפחה שלהם , את האמון את הילדים והכי כואב את שפיות הדעת !

לכן מה שאני מציע לך לעשות כרגע , במיוחד לאור העובדה שמדובר במקרה לא פשוט
זה לגשת לרבנות באיזור מגורייך , או לשלוח שאלה בעילום שם לרב מוצפי ולברר היטב מה עליך לעשות , אני לא יכול לפסוק לך במקרה הזה כי אני לא פוסק ויש כאן אחריות כבדה , , , עשית מעשה לא פשוט ועליך לקחת בחשבון שיהיו לו תוצאות . . .

המזל היחיד שלך הוא שה' רחמן ולכל עבירה יש תשובה
אני בטוח שיש תשובה לכל דבר , אבל במקרה שלך את התשובה ידע רק דיין בבית דין רבני , לי אין מספיק כח כדי להתיר אשה לבעלה

לסיכום: זה מה שקורה כשיש בבית פייסבוק ! לצערנו... אל תצפו להצליח לשמור על שפיות ולהקים בית כשר וטהור כשכל המרכיבים שלו מובילים לפריצות וזימה , פייסבוק , טלוויזיה , מחשב פרוץ , אייפנים , סרטים לא צנועים אינטרנט לא כשר
בכל מקרה , ברגע שהייתה ביאה , זה כבר לא פשוט ויש לזה השלכות כבדות משקל.

להלן תגובות נוספות בנושא יחסים בין אישיים ונאמנות 
א) תגובות בנושא "גבר נשוי"
ב) תגובות בנושא:"אשת איש"
ג) תגובות בנושא: "בגידות"
שלח לחבר
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 23