שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
מִצְוָה גְּדוֹלָה

הלכות בשמירת הלשון:
אבק רכילות

גיליתי שבן הזוג שלי (הידיד שלי) הוא גוי !


שאלה:(22/02/2012)

רביד שלום, יש לי שאלה ממש דחופה אני בת שש עשרה וגיליתי שמי שאני יוצאת איתו הוא גוי ואבא שלו יהודי וסבא שלו היה רב ואני רוצה להיות איתו אבל הוא נוצרי וזה ממש מפריע לי מה אני עושה אני ממש בתסביכים? האם אני יכולה רק לחבק אותו? אני מאוד מחוברת לדת אבל אני לא דתייה ואם זה לא מסתדר שאני והוא נהיה זוג , האם אני יכולה רק להיות חברה שלו או ידידה שלו?

תשובה:(הרב רביד נגר)

אחותי היקרה , כשם שבכביש שלצידו תהום יש שוליים שאסור לנו לעבור כדי לא להיקלע למצב מסוכן של סכנה , כך בחיים ה' יתברך הכתיב לנו את ה-"שוליים" כדי שלעולם לא ניפול לתהום ומה הם אותם שוליים?

שוליים !
א) אסור להתחתן עם עם הארץ (כינוי גנאי לאדם שלא בקיא בהלכה ובדינים)
ב) אסור לאכול מאכלים שנתבשלו על ידי גויים (גם אוכל כשר שבושל בכלי כשר אסור)

תהום !
א) אסור להתחתן עם גוי (כדי לא לגרום לצאצאים שלנו להיכרת מעם ישראל)
ב) אסור להתחתן עם גויה (שכן הצאצאים הנולדים מגויה הם גויים ואינם יהודים כלל)

בנוגע לנגיעה , קשה יהיה להסביר לך את כל התורה על רגל אחת , אבל תאמיני לי שנגיעות אסורות לא מעידות על אהבה , הן מעידות על תאווה וסיפוק רגשי זה הכל , גבר שבאמת אוהב נערה , יתחתן איתה ולא ינצל אותה ויחליף כשיימאס לו.

באתר זה עניתי על עשרות אלפי שאלות של בני נוער ואני יכול לומר לך בוודאות שמדי חודש פונות אלי נערות תמימות עצובות שכותבות לי כמה צדקתי כשהזהרתי אותן והן לא רצו לשמוע , היום רובן בתשובה ברוך ה' אבל הרבה בנות עברו הפלות , התגרשו , חטפו מכות מהבעלים , נולדו להם ילדים והבעל דרש להוציא את הילדים מהארץ , יש בנות שטסו לחו"ל בשכנועו של הבעל הגוי , שם הגוי נאף (כיאה לגוי שפל) ואז כשהאשה גילתה את זה היא רצתה לחזור לארץ עם הילדים שלה ושלו והוא לא נתן לה ולא זו בלבד אלא שהוא מירר לה את החיים , היום היא נשואה לאדם ירא שמים אבל היא סיפרה שהיא עברה את שבעת מדורי גהינום ! בקיצור החיים הם לא משחק , במקום לבזבז זמן בלחבק גוי , אני מציע שתמצאי לעצמך זמן בלחבק את ה' יתברך. בהצלחה צדיקה.

שאלות ותשובות בנושא יהודיה וגוי.
א) גיליתי שידיד שלי הוא חצי יהודי חצי ערבי.
ב) גיליתי שאני לא מה שחשבתי
ג) גיליתי שחבר שלי גוי
ד) זקוקה לעזרה דחופה בבקשה גיליתי שהוא גוי.
.

שלח לחבר
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 21