שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


מלכודת אש - אני בקשר עמוק וארוך עם מוסלמי


שאלה:(15/08/2011)

שלום רב, אני בת 27, עורכת דין היום, ומגיל 15 הייתי בשני קשרים ארוכים ומסובכים עם בחורים מוסלמים. אני יפה מאוד, חכמה מאוד, הצטיינתי במבחני לשכת עורכי הדין ומשום מה יש לי מזל והצלחה ברוך השם. אבי רב. משפחתי דתית ומדהימה באהבתה, יופייה ובוודאי גם בשורשיה. רבנים אמרו לי רבות שאני נשמה גבוהה מאוד, ושהחוויות הנוראות שעברתי בחיי מספיקות לשבעים נערות חזקות ואמיצות, לא לאחת. אני קשורה עמוקות לבן זוגי כיום, כבר שש שנים אין דקה בלעדיו ואני כבר לא אני. כאילו שהכל וורוד אבל אין לי טעם לחיים. אני במלכודת אש.

תשובה:(הרב רביד נגר)

אחותי היקרה, לצערי הרב המצב שאת מתארת מצוי , הרבה נערות מסתבכות עם גויים בגלל שהן חסרות בטחון עצמי , או תמימות מדי , זה קרה בעיקר לבנות העדה האתיופית בתחילת דרכן בעודן צעירות חלשות מבחינה פיזית וכלכלית, הערבים ניצלו את המצב ופשוט הבריחו בנות לכפרים תמורת 5 שקלים או 10 שקלים בעבר, כיום ברוך ה' בנות העדה יציבות וחכמות ושכיחות המקרים הלכה ופחתה, לכן לדעתי המקרה שלך דיי נדיר , בחורה מוצלחת שבחרה מלכתחילה לצאת עם גוי למרות היותה בת למשפחה דתית שומרת מסורת ואב ירא שמים , זה באמת נדיר.

אין לי אפשרות לעזור לך אחות יקרה, כל מה שאני יכול לעשות זה להדריך אותך
א) תתפללי לה' ותבכי שתהיה לך זכות להוליד ילדים שאחרי מותך יגידו עליך קדיש
ב) תתפללי לה' שלא יעקור אותך מזרע ישראל
ג) תתפללי לה' יתברך שיעזור לך לגבור על הרגש עם השכל
ד) תנסי לברר אם הבחור לא עשה עליך כישוף (יש כוחות בטומאה לעשות כן)
ה) תתפללי שלא תתחתני איתו והצאצאים שלך יפגעו ביהודים בגללך ח"ו
ו) מה שווה שלמדת כל כך הרבה זמן לערוך דין ולא זכית להינצל ממידת הדין? 
   כל נערה חכמה ששומרת תורה ומצוות יודעת שהדבר הגרוע מכל שאפשר לאחל
   לבת ישראל הוא: "חתונה עם גוי". וזה לא בגלל שהגויים רשעים, זה פשוט בגלל
   שאנחנו קדושים ואין ארור מתדבק בברוך.
ז) בד"כ מזווגים לאדם זיווג הראוי לו , מי שחלילה סוטה מדרך התורה מקבל בת זוג
    שאין בה תורה וכן להיפך, נערה שסוטה מדרך ה' מקבלת בחור שרחוק מדרך ה'.
ח) צפי בקטעים הבאים:"הבנות שלנו מתבוללות" , "החיים הם לא משחק" , "ערבים"

לסיכום: יתכן מאוד שעברת עבירות חמורות שהדין שלהם הוא כרת ולכן מידת הדין מנסה למצות איתך את הדין בחינת: "ונכרתה הנפש ההיא מישראל" אם את עו"ד אין לי ספק שאת מספיק חכמה כדי להבין ששום דבר בעולם לא שווה שבגללו לא יהיה תיקון לנפשך בעולם העליון ולא תזכי לעילוי נשמה כי סביר מאוד להניח שהצאצאים שלך לא ילמדו תורה ובמקום שתורתו תהיה אומנותם חלילה הם ילסטמו את הבריות ויגדלו חלילה להיות פראי אדם, ידם בכל ויד כל בם... אני בטוח שאת נערה חכמה שמסוגלת לצאת בקלות יתירה ממלכודת האש שבה היא נמצאת , מה שהיה היה , היית צעירה ולא ממש הבנת מה עשית , אבל היום יש לך מספיק חכמה בינה ודעת להבין שהקשר הזה הוא הטעות הגדולה ביותר שתוכלי לעשות בחייך ! ברוכה תהיי...שלח לחבר
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 18