שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
הַדָּתִי הַזֶּה

הלכות בשמירת הלשון:
סיפור רכילות על תלמיד חכם

חייבת להתנתק מהערבי ! תעזרו לי בבקשה, אני לא מצליחה...


שאלה:(20/03/2011)

אני נמצאת בקשר עם ערבי נשוי כבר שנתיים שהוא גם הבחור הראשון שלי.. לא יודעת איך זה קרה.. אבל יודעת ובטוחה במיליון אחוז שאני חייבת להתנתק ולא יודעת איך לעשות את זה גרמתי סבל נוראי ועוול גדול למשפחה שלי אני מבקשת עזרה מכל הלב לא יודעת מה לעשות... ראיתי שרשמת פה שהיו רבנים שמצאו תיקון לנערות כאלו אני מתחננת אליך שתעזור לי גם בכל לשון של בקשה חייבת להתנתק מהעולם הזה כמה שיותר מהר בבקשה ממך בבקשה!

תשובה:(הרב רביד נגר)

אחותי היקרה, כאב לי נורא לשמוע שאת בקשר עם ערבי, אני מאוד מקווה שעדיין לא הגעת לשלב שבו את גרה עמו בכפר אבל גם אם כן נשמח לעזור לך לצאת משם מהר ככל האפשר, בינתיים אני לא רוצה שתחשבי על הסיבות שגרמו לך לעשות את מה שעשית, אני רוצה שתחשבי כרגע רק על איך לסיים את הקשר האסור הזה.

את בת מלך, בתו של מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא, את רחוקה מלהיות קשורה בקשר דם ל- "ערבים" או גויים, אני כל כך שמח שזכית להגיע לתובנה נפלאה ולהבין שאת שווה הרבה יותר ממה שאת חושבת, לא משנה מה יגידו עליך אחרים ולא משנה מה היו המניעים שלך לחטא, נחמה לא מוצאים תחת חסותו של ערבי, נחמה מוצאים אצל ה' יתברך, אחותי היקרה, קיבלת החלטה נכונה ואמיצה, אני שולח לך את מספר הפלאפון של אשתי למייל הפרטי שהשארת באתר ואשמח אם תצרי איתה קשר בהקדם היא תכוון אותך ותדריך אותך ואני מברך אותך שתזכי בקרוב להקים בית נאמן בישראל
אל תחשבי על תיקונים ואל תחשבי על עגמת הנפש שגרמת למשפחתך, תחשבי רק איך לברוח מהקשר הנוראי הזה, איך לסיים אותו מהר ככל האפשר ואיך לא לאפשר לבחור ערבי להיות אבי ילדיך ח"ו. נכון שזה לא קל ולא פשוט, אבל עדיף מאוחר מלעולם לא !

אשמח אם תקראי את העמוד הבא בקישור המצורף: "יום אחד הוא ישבור לך את הלב"
קטע נוסף לצפיה, אשמח אם תצפי בו: "יהודיה וערבי - לא באמת מה שחשבת"

בכל מקרה אני מציע שתצרי קשר באופן מיידי עם משרדי יד לאחים ותצאי משם מהר ככל האפשר. ליצירת קשר עם יד לאחים לחצי כאן: "יד לאחים"
משרדי יד לאחים
מס' חינם 1800-620-640

טלפון: 03-6154100  פקס: 03-5796518
אם ברצונכם לצרף קובץ שילחו למייל yadl@yadl.co.il
שלח לחבר
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 18