שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם Incorrect URL

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
לָדַעַת וְלִזְכֹּר

הלכות בשמירת הלשון:
קבלת רכילות לתועלת

עצוב לי :( הרב קנייבסקי הכריז שהתחילה מלחמת גוג ומגוג !!!


שאלה:(18/03/2011)

כל מה שקורה בעולם... המלחמה שמתקרבת שמעתי בשיעור שהרב קנייבסקי הכריז- התחלת גוג ומגוג (זה נכון)? עצוב לי.... אני יושבת פה ושומעת במחשב שיעור שלך וליידי בסלון אמא ואחים שלי צופים באח הגדול

תשובה:(הרב רביד נגר)

אחותי היקרה, אני לא אוהב להסתמך על שמועות, בטח ובטח שלא על שמועות מפי גדולי הדור שאנשים ממהרים לנפח דברים שהם אומרים (תיזהרי מלשון הרע). בכל מקרה לא צריך הכרזה כדי להבין שהעולם השתגע.

האם באמת מתחילה תקופת גוג ומגוג?
כתוב בתורה: "וסכסכתי מצרים במצרים" מסביר רש"י: סופו מפרש את תחלתו ונלחמו איש באחיו. כשרואים מה קורה בעולם, אי אפשר להתעלם מחריגה משמעותית מדרכי הטבע, מובארק נעלם תוך 18 יום, קדאפי רוצח את העם שלו, אחמדיניג'אד מאיים להשמיד להרוג ולאבד את מדינת ישראל (שוב גזירה קשה מפרס, בדיוק כמו הגזירה מצידו של המן), אמריקה מפנה לנו עורף (בדיוק כמו שמובא בנבואות) והקב"ה מראה לכל העולם את גדולתו, הגיע הזמן שכל הגויים ישלמו על כל הצער שהם גרמו לעם ישראל במשך כל שנות גלותינו, סבלנו מספיק, כל חצי שנה שוחטים לנו מישהו אחר, מה אנחנו כבשים??? אבל אל חשש, "לי נקם ושילם" ,  "ה' ילחם לכם ואתם תחרישון" , לאט לאט כולם יבינו מי זה ה' יתברך ויתקיים הפסוק: "ביום ההוא יהיה ה' אחד ושמו אחד", כרגע אנשים חיים בדמיונות, בעולם של סרטים, פייסבוק, תועבות, שטויות, בזבוז אדיר של זמן ויצר רע עצום שנלחם בכל הכוח שלו רגע לפני הסוף.

50 שערי טומאה פרוסים על העולם, רק מי שזכה להינצל ולאחוז חזק בתיבת נח , יצליח להישאר שפוי מול כל הזוועות והאסונות שיהיו בעולם, מי שלא יהיה חזק באמונה, סביר להניח שלא יוכל לשאת את הצער שיהיה בעולם. אני רק מקווה שכמה שיותר בני נוער יצטרפו אלינו ויזכו לקצת אור, בחושך המפחיד שכרגע מנסה לעטוף את כולנו. אני מאוד מקווה שה' יתברך ישים רווח בין עדר ובין עדר (שהאסונות לא יכו בעולם במכה אחת) כדי שנוכל להתאושש וכמה שיותר יהודים יחזרו בתשובה שלימה. אני לא מאמין באלמנט של הפחדה אבל אני גם לא מאמין שאפשר להתעלם מהמצב ופשוט להיות עיוורים לנתונים המזוויעים. אני רק רוצה לכתוב לקהל הקוראים, תראו איך ברגע אחד, איך בתזוזה של כמה סנטימטרים, יכול להיגרם נזק כל כך עצום.

הגיע הזמן להפסיק לסמוך על הכח העצום שלנו או של אומות העולם, אלא רק על אבינו שבשמים, אני מציע לכל בני הנוער לחזור בתשובה מאהבה ולא מתוך פחד, עכשיו יש לנו זמן לפקוח עיניים, לראות את המציאות באור הרבה יותר רוחני, להבין שהגשמיות והעושר בעולם זה רק משחק, אנחנו בתיאטרון בובות, איך אמר הגוי: "כל העולם במה ואנחנו שחקנים" השאלה מי המפיק של הסרט שלך? איזה בימאי משלם לך עבור שירותיך? הסיטרא או ה' יתברך. תבחר באיזה סרט אתה רוצה לשחק. אני מכוון את בני הנוער לשחק בסרט הנכון, סרט צנוע, בלי פייסבוקים, בלי פריצות, בלי סרטים ובלי מוזיקה לא כשרה, סרט נקי ! יש הרבה שחקנים אחרים שלצערי בחרו לשחק בסרטי מתח, דרמה, זימה ואפילו רצח, הגיע הזמן להפסיק לשתף פעולה עם הבימאי הכי מזעזע בעולם שנקרא: "סיטרא" או אם תרצו ההפך מצד ימין. בהצלחה (בסוף הסרט מגיע התשלום,,, שמעתי שיש מצב שהבימאי הרע יפשוט רגל, אני לא הייתי מסתכן בהפסדים כל כך גדולים של עולם הנצח, יש עוד זמן, הבלאגן עוד לא התחיל, עכשיו כשהכל רגוע, קחו פסק זמן ותתחילו לחשוב שנית)

הרב ניר בן ארצי (שחזה כבר מספר אסונות בעולם בצורה די מדוייקת) אמר שזהו זה, הסוף מתחיל ולמרות שאני לא מאמין בחוזי עתידות ולא סומך על אף אחד אלא רק על בורא עולם, הפעם אני שוקל כן להתייחס לדברים ולא להתעלם, המציאות מדברת בעד עצמה, בשורות טובות לכולנו וישר כח לכל גולשי אורלנוער שזכו להיות חלק ממעגל תהילים נפלא, כל יום אנחנו קוראים תהילים על עם ישראל בואו גם אתם להיות חלק מהתהילים המשותף של אורלנוער, לבחירת פרק שטרם נקרא לחצו כאן: "תהילים"שלח לחבר
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 33

דווח על בעיה