שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם Incorrect URL

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
זְהִירוּת סַכָּנָה

הלכות בשמירת הלשון:
החיוב לדון כף זכות לפי ההלכה

חתונה בהפרדה - איך לשכנע את בת זוגי בנושא?


שאלה:(07/03/2011)

שלום כבוד הרב אני בחור מתחזק ששואף להגיע ממש רחוק . כרגע אני מאורס לבחורה שהיא מבית דתי לאומי . רצינו לעשות בחתונה הפרדה רק בשעה הראשונה כדי לכבד אבל אחריי שהבנתי מה באמת המשמעות של הפרדה מליאה בחתונה כל הערב , התייעצתי עם בת זוגתי אבל היא לא מוכנה שהישיבה תהיה בהפרדה בטענה שהיא רוצה לראות ולשמוח עם כולם ביחוד עם משפחתה. כבוד הרב זה נושא שממש חשוב לי שהייה תן לי עצה מה להגיד לה שאכן היא תבין מנשמתה שזה הדבר הנכון והראוי ביותר לעשות עם כל הקשיים שבדרך . חשוב לציין שהסברתי כבר כמעט הכל.

תשובה:(הרב רביד נגר)

אחי היקר, כדי להצליח להעביר לבת זוגך את המסר החשוב תן לה לקרוא תגובות שכבר כתבתי בנושא, באפשרותך להיכנס למנוע החיפוש ולכתוב את המילים: חתונה בהפרדה ולקרוא את התגובות שיתקבלו. בינתיים מצאתי לך תגובה מאוד יפה שאשמח אם תתן לבת זוגך לקרוא.

למה כדאי לעשות חתונה בהפרדה ? - תגובה חשובה לכל מי שרוצה להתחתן בקרוב

אחי היקר, גם אם אתה צודק וידך על העליונה, תדבר עם בת זוגך בדרכי נועם ולא בצורה קולנית או מאיימת , אם אתם רוצים שהשכינה תשרה ביום חופתכם, עליכם לנהוג על פי ההלכה ולהשתדל לעשות כל מה שלימדונו חז"ל כדת וכדין בלי פשרות ! יש דברים שלא מתפשרים עליהם, כמו שאף אחד לא יתפשר ובמקום לתדלק את הרכב שלו בבנזין הוא יחליט למהול את הדלק במים, כי הוא יודע שזה יזיק לרכב והרכב פשוט לא יסע , כך זוג שרוצה שהזוגיות (תיסע) תעלה יפה, צריכים לכבד את ההלכה בנושא.שלח לחבר
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 20

דווח על בעיה