שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם Incorrect URL

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
הַדָּתִי הַזֶּה

הלכות בשמירת הלשון:
דברים הניכרים

התאהבתי בבחור ערבי ונכשלתי איתו עיזרו לי בבקשה


שאלה:(21/03/2010)

שבוע טוב הרב,אני בת 21 יש לי בעיה אני מאוהבת בבחור ערבי, היינו בקשר ונכשלנו לצערי, הוא הראה לי שהוא אוהב אותי והיינו תקופה ביחד. עכשיו הוא כבר לא רוצה אותי ואני משפילה את כבודי בפניו כל פעם שאני רואה אותו עם בחורה אני צועקת ועושה פדיחות. לפני כחודשיים הלכתי לרב והוא אמר לי לטבול בים וכך עשיתי, אבל שוב נפלתי בפח והייתי איתו. עכשיו אני לא מדברת ומתעלמת ממנו אבל זה קשה לי. אני מתפללת יום יום ואני רוצה להקים בית יהודי ודתי! זה לא עוזב אותי הוא גורם לי כל הזמן לקנא ואני כבר משתגעת תעזור לי!

תשובה:(הרב רביד נגר)

המקרה שלך הוא באמת מצער וקשה ! אבל אני לא אבקש ממך לטבול ולעשות כל מיני סיגופים, אני אתן לך את הפיתרון הפשוט לבעייה שלך, אם תעשי אותו תינצלי לא תעשי אותו אין לך סיכוי להינצל וסביר להניח שהוא ימשיך להשפיל אותך ואת תמשיכי להיכשל איתו ולהיות הסמרטוט שלו ובמקום להיות נסיכה בעם יהודי תהיי סמרטוט של עם שפל ! כלי חד פעמי לשימוש רב פעמי לצאליו ! קשה לשמוע את הדברים ולכן אני מבקש ממך לעשות את מה שאומר לך ולא לנסות למצוא לעצמך תירוצים להמשיך בחטא !
א. אני ממש מצטער לשמוע שנכשלת עם בחור ערבי , אין מה לעשות כשעושים מה שרוצים זו התוצאה.
ב. חבל שהבנת שעשית טעות רק אחרי שהוא עזב אותך ברגע שקיבל את מה שרצה. ממש לא נעים.
ג. אם את מחפשת לשמוע את האמת, עליך להשתדל ליישם אותה ולא לרדוף אחרי היצרים שלך. 
ד. אם את מספיק רצינית את צריכה לעזוב אותו ולא להמשיך להיפגש איתו או לענות לו לשיחות והודעות.
 
אחותי היקרה, עבירה גוררת עבירה ! אין לך שום סיכוי להינצל אם לא תעזרי לעצמך אף אחד לא יעזור לך.
אדם שנכשל עם נערה הלך לשני רבנים, רב אחד אמר לו תשובתך פשוטה: "עזוב את החטא ותתרחק ממנה" אותו אדם לא הסתפק בתשובתו של הרב והלך לחפש תשובה נוספת, הוא הלך לרב נוסף והרב אמר לו תצום יום שלם, תתרום 1000 ש"ח לצדקה, תטבול במקווה 40 יום, לך לכותל המערבי ותבכה, תקרא את כל ספר התהילים שלושה ימים ברציפות וכו'... הבחור אמר לעצמו: "או זה רציני, זה תיקון" והוא אכן עשה את כל מה שציווה עליו הרב השני,  הוא באמת הרגיש חדש ! מתוקן ! נקי ! טהור ! בסוף התיקון הוא ניגש לרב ואמר לו תודה רבה, הבחור חזר לבחורה שאיתה הוא נכשל וסיפר לה שהוא מתוקן וטהור, הוא סיפר לה כמה חשוב היה לו להיטהר ולחזור בתשובה, היא אמרה לו "וואי אתה כל כך צדיק, אני אוהבת אותך, תחזק אותי, תלמד אותי" שניהם התרגשו ושוב נכשלו ! אחרי כל כך הרבה תיקונים ברגע אחד הם שוב נכשלו ! מיד התחיל הבחור לבכות ולהצטער, הוא ניגש לרב הראשון ואמר לו, כבוד הרב שום תיקון לא עזר מה עלי לעשות? שוב ענה לו הרב: "אמרתי לך בהתחלה, התיקון הטוב ביותר בשבילך הוא להתרחק ממנה ולעזוב את החטא זה הכל" !

אז אני מייעץ לך את העצה הפשוטה שייעץ הרב הראשון ! עזבי את הבחור ואל תחשבי פעמיים, כל דבר אחר שתעשי יגרור אותך לבושה, ביזיונות ופריצות. את בת מלך את לא פרוצה, אל תתני לאף אדם בעולם, היפה ביותר , המקסים ביותר , הנפלא ביותר , להפוך אותך לסמרטוט , את שווה הרבה יותר.

ברגע שתתחילי להתפתות ולהמשיך להיכשל את מכניסה את עצמך לבור שאין לו תחתית, חור קטן בשן עשוי לגרום לעקירה כואבת, אם תמשיכי להיכשל התוצאה תהיה הרסנית וכואבת, יש כל כך הרבה נשים שעשו טעויות עם ערבים ובסוף התחתנו איתם והושפלו והוכו והיום אנשים תורמים כל כך הרבה כסף לפדיון שבויים רק בגלל שבנות כמוך לא היו מסוגלות להתאפק ולא עשו צעד נכון בזמן הנכון ! תתאמצי יותר ! תשתדלי יותר ! את מסוגלת, את קדושה, את שווה הרבה יותר ממה שאת חושבת, את לא סמרטוט ! תכניסי לעצמך שוב ושוב לראש ! אני לא סמרטוט !

לאה שמעה שהיא שייכת לעשו , הייתה בוכה יום ולילה על מר גורלה ובסוף זכתה להינשא ליעקב ! עם מי את רוצה להתחתן? עם ערבי? האם את רואה את אבי ילדיך: "ערבי" ? האם את מוכנה להתחתן עם שונא ישראל? האם את מוכנה לקחת סיכון שהילד שלך יהיה "שהיד" מפגע? האם לזה חונכת? האם שווה לאבד את מהות חייך וכל העקרונות שכל העם שלך שומר אלפי שנים רק בגלל ש-"נדלקת" על בחור ערבי? אני בטוח שאת הרבה יותר חכמה מזה.

אומר לך יותר מזה, הוא משפיל אותך, בוגד בך, לועג לך, פוגע בנשים נוספות, מכשיל את בנות ישראל, מתייחס לנשים כאל סמרטוטים מנגב וזורק, את לא כלי חד פעמי ! הגיע הזמן להתחבר ליהדות במקום לקוראן ! ה' ירחם עליך אחותי היקרה, החטא שעשית הוא חטא חמור מאוד, אבל ברגע שתחזרי בתשובה ה' יתברך ימחל לך ויסייע לך להתקרב ליהדות ולהיטהר ולהיות ראויה להקים בית יהודי כשר בעם ישראל.
אני אבקש מאשתי שתיצור איתך קשר בהקדם להמשך סיוע והכוונה. בשורות טובות צדיקה.שלח לחבר
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 19

דווח על בעיה