שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
אִם נָבִין נַצְלִיחַ

הלכות בשמירת הלשון:
לדון לכף זכות.

בעלי מאוהב באשת איש - מותר לי להשתמש בסגולות מהקבלה לבטל זאת


שאלה:(24/03/2013)

בעלי היקר מאוהב באשת איש ממש באובססיה מתעלם ממני ומהילדים ומתנהג בצורה מאוד מוזרה ממציא סיפורים וממש מתנהג כבנאדם חולה. זה מפחיד אותי שלא יקרה לו משהו הוא הלך למלא רבנים שאולי יאשרו לו להיות איתה השאלה שלי אם מותר לי לגרום לו להתאהב בי דרך סגולות מהקבלה כדי שאולי כך הוא יחזור בתשובה יעשה תיקון וינקה את נשמתו מהזוועה שדבקה בו וכך להציל את הבית שלי ואותו

תשובה:(הרב רביד נגר)

מותר לך לגרום לו להתאהב בך , בזכות מי שאת ! מותר להשתמש בסגולות , אבל בשום פנים ואופן לא להתעסק בקבלה מעשית ולא ללכת לאנשים שעוסקים בזה , כי הפתרון שהם יספקו יהיה פתרון זמני שההשלכות שלו בעתיד יהיו לא ממש נעימות. 

אני חושב שבמקום לנסות לחפש פתרונות קסם , תנסי למצוא פתרון שישפיע לאורך זמן
הפתרון היחיד זה ללמד את בעלך להתאפק ! אם הוא לא ילמד להתאפק , שום סגולה לא תעצור אותו לנצח ואם חלילה תלכי לכל מיני אנשים מפוקפקים שמשתמשים בקבלה מעשית , גם אשה אחרת יכולה להשתמש בקבלה מעשית כדי לקחת אותו ממך ולהרוס לך את המשפחה , בקיצור מי שנכנס לשוק המיסטי האפור , רק סובל מזה בסוף ! אם זה היה כל כך פשוט כולם היו מכשפים את כולם , זה ממש לא עובד ככה צדיקה.
לא לחינם הזהיר אותנו הקב"ה מן המכשפים והמכשפות. (עייני בספר שמות כב', יז').

סגולה מעולה להציל את בעלך - גדר !
לא חסרות סגולות מיסטיות , שקשורות בעיקר לתפוחים , "תחת התפוח עוררתיך" , יש גם כישופים שקשורים בהקזת דם רחמנא ליצלן , אני מציע להתרחק מזה ולהתמקד יותר בבניית הזוגיות שלכם , בעל לא סתם מחפש ריגושים בחוץ , כנראה שהוא לא ממש מקבל אותם בבית , אם תתפללי עליו שיזכה לעשות תשובה ותעשי בעצמך תשובה , הכל ייראה אחרת , הרבה פעמים בגידה של בעל היא השלכה של בגידה שלנו בתורתנו ובאמונתנו , לכן הפתרון הכי טוב הוא ייעוץ מקצועי זוגי וגישור בין פערים , תשבו עם אנשי מקצוע , תדברו על זה ותגדרו גדר כדי שבעלך לא יהיה חשוף יותר מדיי לנשים בחוץ , אם יש לכם טלוויזיה , אינטרנט לא חסום ועיתונים למיניהם , הסיכוי שלך לעצור את בעלך ממש קלוש.

צניעות - הסוד הגדול
כדי לגרום לבעלך להימשך אליך , אולי כדאי שתשתמשי בסגולה הבדוקה ביותר והמוצלחת ביותר.. תהיי צנועה , אין דבר שמושך יותר גברים מאשר צניעות במחשבה , דיבור ומעשה. לצערנו הרב הרבה נשים מתנהגות כמו גברים עם כל מה שמשתמע מכך וזה מה שגורם לגברים שלהם לרעות בשדות זרים, זה לא מוצדק ,
ועונשו של גבר כזה הוא גדול מאוד , אבל במקום להעניש אותו , אני חושב ששווה לנסות להציל אותו מהעולם המודרני ולנסות לעזור לו לעבוד על האיפוק שלו , זה הכל.

הכל תלוי במיומנות האיפוק !
חכמים גילו לנו סוד גדול בנושא היצר והתאווה של הגבר - "מרעיבו שבע , משביעו רעב" , אם גבר לומד להתאפק ולגדור את עצמו , עם הזמן הוא פחות יצרי ופחות תאוותן. אבל אם הוא מרגיל את עצמו לקבל סיפוק מיידי , לעצור אותו אח"כ זה משימה בלתי אפשרית , אף פעם לא מאוחר מדיי , א-לוהים לא משיב ריקם דמעותיה של בת מלך , יהי רצון שתפילותיך יעלו למרומים ותזכי להיות בת מלך כשרה וצנועה ובעלך יימשך אליך ויפסיק לרעות בשדות זרים. (אם תרצו להגיע לייעוץ זוגי נשמח לארח אתכם)

לסיכום: חוקרים חקרו וגילו שמעבר לסיבות המוכרות לכולנו , יש סיבה סמויה שמשפיעה מאוד על התקשורת בין בני הזוג והיא: "סוד טהרת המשפחה" , מי שמזלזל בהוראות חז"ל , מבין שבלי טהרה אין בית ! בלי שמירה והקפדה קלה כבחמורה על "כל דיני ההרחקות" , הסיכוי לשמור על יציבות בבית קלוש וגם אם מצליחים , ההצלחה היא זמנית , הזמן עושה את שלו ובעתיד ההשלכות של הקרבה האסורה ממהרות לבוא בזמן שהכי פחות מצפים להם. זוג שמקפיד לשמור על טהרת המשפחה כראוי , מצליח הרבה יותר לשמר את התא הזוגי שלו. הניסיון מוכיח , שאין פתרון קסם , מי שעובד קשה , קוצר את הפירות. אני מציע לך לברר מהו סוד טהרת המשפחה , אין פתרון טוב מזה !  

לקריאת שאלות ותשובות דומות בנושא אשת איש לחצו כאן: "אשת איש לא לילדים"


.

שלח לחבר
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 41