שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם Incorrect URL

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
קִדּוּשׁ ה'

הלכות בשמירת הלשון:
סיפור רכילות על תלמיד חכם

הכפישו את שמי ופרסמו עלי דברים לא צנועים


שאלה:(06/01/2013)

שלום כבוד הרב. בסביבות השעה 2:30 בלילה התקשר אליי בחור אלמוני ושאל אם אני בחורה מ... (אתר היכרויות חילוני) ופנה אליי בשמי. לאחר שניתקתי המשיך הבחור לשלוח הודעות שיש לי כרטיס באתר הכרויות עם תמונה לא צנועה שלי בבגד ים עם תיאור שלי והמספר פלאפון שלי. זה ביזה אותי שכביכול מי שפתח לי את הפרופיל באתר המפורסם החילוני כתב גם בנוסף לחטא על פשע כל מיני משפטים שמבזים את כבודי כנראה כדי למשוך גברים להגיב או משהו הדברים שכתובים שם היו משפילים ומבזים כל נערה.. תעזור לי מה עושים. הפרטים והתמונה אכן שלי.

תשובה:(הרב רביד נגר)

אחותי היקרה, אני ממש מצטער לשמוע שכך קרה , אני ממש מבין את המצב העדין והלא נעים שבו את נמצאת כרגע , לדעתי זו בושה וכלימה שעשו לך דבר כזה , אבל אני מאד מקווה שלהבא תחשבי פעמיים לפני שתעלי לרשת תמונות לא צנועות שלך. כרגע זה מה שלדעתי את צריכה לעשות.

א) תבקשי להסיר את התמונה הלא צנועה במיידי
ב) תשלחי מכתב לאחראיים על תוכן המודעה ובו תבקשי להסיר את כרטיסך לחלוטין.
ג) אם הם לא ישמעו לך , אני מציע שתגישי נגדם תביעת לשון הרע.
ד) תעשי תשובה על הצער שנגרם כתוצאה מפרסום התמונה ברשת וההכשלה הגדולה.
ה) אין זמן טוב יותר מהשובבים כדי לכפר על זה , תקבלי על עצמך לא לפרסם תמונות ברשת ואני מאמין באמונה שלימה שהשם הרע שיצא לך , יישכח ותזכי לשם טוב בע"ה.

אחותי היקרה, זו הסיבה שאני מזהיר את התלמידות שלי מפרסום תמונות לא צנועות ברשת , זה יכול להגיע למצבים ממש לא נעימים , במיוחד אם התמונות מפורסמות מועתקות ונשתלות בכל מיני אתרים , את לא הראשונה שזה קורה לה ,פנו אלי עשרות בנות שתמונותיהן הועתקו והופצו ברחבי הרשת עם כל מיני תיאורים מזוויעים , אבל אולי בזכות המכתב שלך וגילוי הלב שגילית כאן , בנות אחרות ילמדו מזה לקח גדול וחשוב ויסירו את כל התמונות הלא צנועות שיש להן ברחבי הרשת , בעבר פנתה אלינו גם דוגמנית שחזרה בתשובה שלימה , היא עלתה למדרשה והיא כבר כמה שנים בתשובה , אבל התמונות שפורסמו בעבר בשמה , נמצאות בכל רחבי הרשת והיא לא מצליחה לתקן את העוול הנורא והכשלת הרבים הגדולה שנעשתה בגין הדבר, לכן אנחנו ממש ממליצים לכל שומעי לקחנו להיזהר בזה מאוד , סוף מעשה במחשבה תחילה , אל תעשו טעויות שיהיה לכם קשה מאוד לתקן אח"כ , לא מפרסמים תמונות.

אספר לך סיפור יפה ...
מישהי שעבדה בסופר בבית שמש סיפרה לי שהיא הייתה בקשר טלפוני עם אחד הספקים שמספק לה סחורה , אחרי תקופה , הספק היה צריך להגיע לחנות לפרוק סחורה והשעה הייתה מאוחרת בלילה , הספק התקשר ושאל אם זה בסדר שהוא יגיע והיא אמרה לו שבמקרה היום היא נשארת עד מאוחר אז זה בסדר , הוא הגיע לחנות והיא נכנסה להלם , הוא היה לבוש בבגדים שחורים (חרדי לכל דבר) והיא לא האמינה למראה עיניה , הוא ניגש אליה והבחין שמדובר בנערה יפייפיה עם עגיל בגבה , עגיל בלשון , נזם באף ועגיל באוזן , בקיצור נערה מלאה עגילים וחורים ,
היא שאלה אותו "מי אתה?"
הוא אמר: "אני הספק ! דיברנו בפלאפון"
היא הייתה המומה והתחילה לגמגם,, לל...לל... לא ידעתי שאתה חרדי..
ואז הוא אמר לה: "אני יכול לשאול אותך שאלה?
היא אמרה: כן."
הוא אמר לה: "את יהודיה?"
היא ענתה: "בוודאי"
הוא ענה: "כי את ממש נראית כמו גויה".
היא ענתה: "תתבייש לך , מה אתה חושב שרק אתם החרדים יהודים?"
הוא התנצל: "סליחה שהייתי בוטה , פשוט כאב לי לראות את כל העגילים האלה...
הוא שאל: "אפשר להציע לך הצעה?" , היא אמרה: "תנסה" ,
הוא שאל אותה: "האם היית מסכימה שישלמו לך 3000 ש"ח ושני גברים ישבו מולך ויצפו בך כשאת לבושה בחוסר צניעות?
היא נרתעה ואמרה: "מה פתאום !!!! מה אני פרוצה ???"
הוא שאל: "למה זה מפריע לך? אף אחד לא מתכוון לגעת בך , מצידי תשימי שני שומרי ראש לידך ואחרי כמה דק' של צפייה תקבלי את הכסף".
היא שוב נדהמה ואמרה לו: "אם אבא שלי ידע מזה הוא יהרוג אותך ואותם מה אתם נורמלים? אתם החרדים זה מה שיש לכם בראש?" 
הוא ענה: "ממש לא ! רק רציתי ללמד אותך שיעור בחיים"
היא שאלה: "איזה שיעור?"
הוא המשיך: "אם אבא שלך לא יסכים שיצפו בך 2 גברים וישלמו לך 3000 ש"ח על כמה דק' של הנאה בלבד" , אז איך אבא שלך מסכים לך ללכת לים מעורב???? כשעשרות גברים מביטים בך ונהנים מיופייך? אם את לא מוכנה ששני גברים יצפו בך איך את מסוגלת ללכת לים מעורב כשגברים רבים מביטים בך במבט תאוותני ???
היא התביישה והתחילה לבכות
הוא פנה אליה בחיוך ואמר: "אל תבכי בת מלך רק רציתי להראות לך שאת שווה הרבה יותר ממה שאת חושבת , אני מוכן לעזור לך לראות כמה את שווה ובמקום שתבזבזי זמן יקר בהבלים ושטויות אני מציע לך לבוא ולהכיר דרך אחרת , עולם אחר.
היא ענתה: "לא תודה אני לא מעוניינת"
הוא אמר: "אם בכל זאת תרצי לחשוב על זה, זה המספר של אשתי (הוא השאיר מספר)
היא לקחה את המספר וכמה ימים אחרי היא התקשרה למספר..
לקחו אותה לסמינר והיום היא בת מלך , אמא לילדים , נשואה לאברך ירא שמים עד כמה שידוע לי ... אז... לפעמים שיחה פשוטה ומוסר פשוט יכולים לשנות עוד יהודיה בעולם ,,, זו הסיבה שאני כותב לכם כאן תשובות מפורטות , כי מספיק שנערה אחת תזכה לעשות תשובה ולקבל חכמה , היא שווה לשבת שנים רבות ולענות לכם על שאלות , אתם פשוט לא מבינים איזה עולם אתם מפסידים , בזה שאתם מרשים לעצמכם להסתובב בחוסר צניעות בחופים מעורבים ולפרסם תמונות ברחבי הרשת.

ואני שואל אותך בת מלך יקרה: "איך את מרשה לכל כל הרבה גברים לראות אותך עם בגד ים מבלי להתבייש , האם היית מוכנה שהבת שלך תפרסם תמונות כאלה שלה ברשת כשגברים מכל רחבי הארץ והעולם יכולים לצפות בהן? זו לא בושה אחותי? אני מקווה שלהבא תסירי את כל התמונות הלא צנועות שלך , את יהודיה בת מלך ולא שייך שבת מלך תפרסם תמונות לא צנועות שלה ברשת , אנחנו שונים מהגויים , יש לנו כבוד עצמי !!! תשמרו על כבודכם אחים יקרים !!!

לסיכום: אחים ואחיות יקרים , הזהרתי בעבר וחזרתי והזהרתי שוב ושוב , אודות פרסום תמונות לא צנועות , מעבר לעובדה שמדובר בעבירה חמורה של הכשלת הרבים , הדבר הזה עשוי לפגוע בשמכם הטוב ובכבוד התורה והצניעות של כלל ישראל , אנא מכם , שימרו על כבודכם ואל תפרסמו תמונות לא צנועות ברשת , זה לא יאה ולא נאה לבן \ בת מלך , אני מברך אותך שתזכי לעשות תשובה שלימה ולקנות לעצמך שם טוב , אם יש לך אפשרות להסיר את התמונות הלא צנועות תעשי את זה ! 
שלח לחבר
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 36

דווח על בעיה