שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
נִצָּחוֹן בִּשְׁנִיָּה

הלכות בשמירת הלשון:
להזכיר לחבירו עוול שעשו לו

אופניים חשמליים active לקיץ 2018!!

 

אופניים חשמליים active לקיץ 2018!!

הכירו את הדגם החדש שלכם לקיץ 2018 מבית המותג הפופולארי ACTIVE!

 

אופניים חשמליים מופלאים, הבחירה המושלמת לקיץ ולחופש הגדול במיוחד!

הדגם החדש של האופניים חשמליים active לשנת 2018 מעולם לא היה משודרג ככ!!

האופניים החשמליים מגיעים עם סוללה לאופניים חשמליים באיכות מטורפת והספק גבוה. הסוללה 48v-15AHk איכותית מקורית של חברת אקטיב לפריקות רבות ונסיעה עוצמתית ומהירה, שדרוג הברקסים מדיסקים לברקסים הידרואליים (שמן) ברמה גבוהה לעצירה חלקה וחזקה יותר,

מנוע FUN8 בראשלס אמין וחזק במיוחד, גלגלי מגנזיום עמידים בעומסים לנסיעה בטוחה, יציבה ומהנה, תאורה קדמית ואחורית, צג דיגיטלי משדרג ביותר לשליטה ובקרה על האופניים (מראה מרחק שנעשה עד כה, מצב סוללה, תקלות וכו', שלדה חזקה ויציבה לאופניים בטוחים ביותר.

זהו דגם אופניים חשמליים מתקפלים בקלות ומהירות לגודל שנכנס בלי מאמץ לתא מטען של רכב פרטי ואפשר גם לשלב אותם בכייף באוטובוסים ורכבות ככה שהדרך נהיית יעילה אפילו יותר.

זהו דגם טורבו לאנשים שצריכים אופניים חשמליים זריזים וחזקים עם טווח נסיעה ארוך.

לאלה שמעדיפים דגם יותר בסיסי, יש את הדגם של חברת ביסידן, קלאופן פלוס, שהמחיר שלהם נמוך יותר. אלו הם אופניים חשמליים 36V סוללה 13AH מקורית של בסידן, צג אנלוגי ולא דיגיטלי אך באיכות גבוהה מאוד לאופניים במפרט ובמחיר כזה.

 

 

את כל אלה ועוד המון דגמים ומדריכים תוכלו למצוא באתר החנות האונליין MD ENERGY בכתובת www.mde.co.il  , בחברה עובדים אנשי מקצוע וותיקים ומנוסים הזמינים לענות על כל שאלה והתלבטות.