שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


קורקינט חשמלי לילדים - הפתרון לקיץ ארוך

המתנה המושלמת לכל ילד שגר בסביבה כפרית.

הגיע החופש הגדול והילדים איך לומר עומדים להגיד לכם אלף פעם "משעמם לי". ואם כבר מדברים על שעמום מה כבר יכול להעסיק בכיף צעירים בני 16 חוץ ממתנה על התעודות הנהדרות שהם הביאו- קורקינט חשמלי.

קורקינט איכותי מיוצר גם בבטיחות מכסימלית עבור הרוכבים, והם יכולים להוציא את כל המרץ בתמרון ורכיבה כייפית חלילה בלי להסתכן בשבילים ומסלולים שהוכשרו לכך ע"י רשויות מקומיות, ומי שגר בסביבה כפרית בכלל יכול לקפוץ מחבר לחבר במהירות ולשטוף בינתיים את העיניים בנוף...

רוב הדגמים האיכותיים מצוידים בסוללת ליתיום שעדיפה על סוללת עופרת. בחלק מהדגמים יש ברקס דיסק אחורי, חשמלי וברקס תוף. יש קורקינט חשמלי עם תצוגה דיגיטלית ויש בלי.

קורקינט עם תו בטיחות וקסדה חובה!

הקורקינט המומלץ לבני נוער, חייב להיות קורקינט שמיוצר עפ"י תקני בטיחות, בעל מנוע חזק. המרכב שלהם חייב להיות מונח יציב וחזק על גלגלים רחבים ואיכותיים, מה שמבטיח יציבות תנועה ויחד עם זאת קלות והנאה. חובה כמובן לחבוש קסדה ולא לחשוב שרוכבים על קורקינט צעצוע, זהו כלי רכב לכל דבר ויש לכבד את החוקים ברכיבה עליו, תוך שמירה על ביטחונכם ולרכב בזהירות.

 

קורקינט חשמלי- הרכב שלכם לחופש הגדול!

קורקינט חשמלי מתאים לנסיעה כאמור בשבילים ומסלולים מותאמים ולכל הצעירים שגרים בישובים כפריים בצפון, במרכז ובדרום זהו ממש כלי תחבורה. הוא מאפשר הגעה לכל מקום בביטחון ובמהירות, לצאת מישובים, לחזור מישובים וחוסך זמן של הליכה ברגל, מה שבעצם גורם להרבה צעירים בחופש הגדול להתעצל ולא לצאת מהבית.

צעירים שגרים בישובים כפריים נוהגים לרכב בקבוצה כל אחד על הקורקינט שלו, ללכת לטייל בטבע, לנסוע בזהירות בשבילים ולתכנן מסלולי טיול המתאימים לקורקינטים שמסוגלים בשקט להתגבר על מדרונות ושיפועים.

גם משפחות היוצאות לטייל בחופש הגדול, לא שוכחות להצטייד בקורקינטים של הצעירים במשפחה, אלה יעזרו להם לטפס במדרונות של מסלולי הטיול ויהפכו את הטיול שלהם לרכיבת חוויה.

 

סוגי קורקינטים מומלצים ובטיחותיים לצעירים!

אנו ממליצים לכם על סוגי קורקינט חשמלי גם לילדים וגם להורים, כי אין כמו נסיעה משותפת בטבע. כל הקורקינטים לילדים שלנו הם בטיחותיים, מתאימים לילדים, עד 12 קמ"ש ונושאים תו תקן אירופאי וישראלי. אם אתם מחפשים קורקינטים חשמליים המשיכו לקרוא את המאמר הזה.


 

קורקי קווקי V  48- אידיאלי לילדים ומבוגרים. בעל תו תקן ישראלי

קורקי קווקי V 48 הוא הבחירה המצוינת של קורקינט חשמלי לילדים וגם למבוגרים. ישנם דגמי קורקינט חשמלי עם גלגלי אוויר (בלון) ויש עם צמיג גומי יצוק.

קורקינט סופר סקוטר - מהקורקינטים הכי בטיחותיים שקיימים היום לילדים בארץ. וכן- יש גם דגמים בטיחותיים להורים. קורקינט 12 קמ"ש המיועד לילדים. בין הבטיחותיים ביותר הקיימים בארץ נושא תו תקן אירופאי וישראלי. יש לו מנוע גלגל חזק במיוחד.גלגלים מלאים ואין חשש לפנצ'ר, בלם כמו של אופניים כזה שילדים יודעים להשתמש בו, דגם בטיחותי ששוקל רק 10 ק"ג. משווק בצבעים: שחור, לבן, ורוד וכסוף.

קורקינט  G3- מתאים לנשים ולגברים. מגיע עד 12 קמ"ש. 4 מצבי רכיבה, שלדה מאלומיניום, פועל גם באמצעות שלט אלחוטי. חזק ותקני ועומד בתנאי משרד התחבורה. משווק בצבעים: שחור ולבן.

יש לנו עוד דגמים של קורקינטים חשמליים וכל מה שאתם צריכים זה לבקר באתר שלנו, לבחור, לשים קסדה ולהתחיל לרכב...