שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
מִבְחָן גּוֹרָלִי

הלכות בשמירת הלשון:
לדון לכף זכות

לעילוי נשמת - רוכשים אצל: ויכלכל יוסף

 

היהדות מציעה מגוון דרכים, אופנים ומוצרי דפוס לעילוי נשמת. בחנות הפיזית והווירטואלית של ויכלכל יוסף מוצע לכם, מוקירי זכר המת, מגוון פריטים לעילוי נשמתו. מי מכם שמתלבטים בנושא כאוב ורגיש זה מוזמנים ליצור קשר ולקבל ייעוץ והדרכה לרכישת המוצרים שינציחו את זכרו. מלבד זאת, באמצעות האתר ניתן להתוודע אל פרטיו של כל אחד מהמוצרים.

לעילוי נשמת בחותם אישי

כשאנו זוכרים ומזכירים את יקירינו שנפטרו – אנו משווים את דמותם לנגד עינינו. במוצרים רבים שמוצעים לכם בחנות אפשר לכלול את תמונת הנפטר, כך ש 'ושיוויתי אותו לנגד עיניי' ייקרא פשוטו כמשמעו עם תמונת הדיוקן. ביחד עם מוצרי יודאיקה ותשמישי קדושה, מזכרות לאירועים ומתנות למבוגרים ולילדים, ישנה קטגוריה שמציעה פריטים שונים כגון מדבקה לעילוי נשמת על סידור, מדבקה על תהילים (עם מנחה וערבית, עם פרקי אבות) ומזמורים, סידור שירת ישראל, סידור עבודה שבלב, הקדשה על סידור, ספרון עם אותיות נשמה, חמישה חומרי תורה עם תפילת שבת והפטרות שונות, ועוד. עיניכם הרואות והקוראות עדות - היצע עצום ובלתי נדלה של אפשרויות מוצע לכם בחנות ויכלכל יוסף.

לצפייה במכלול שלם של שיעורי תורה בכל נושא לחצו כאן.

לעילוי נשמת יהודי

בחנות ויכלכל יוסף קיים כאמור מבחר עצום ולכן על מנת לסייע לכם חולקו המוצרים והפריטים הרבים  לקטגוריות שונות, המקלות על החיפוש והמציאה. באתר החנות ניתן לראות את עשרות פריטי לעילוי נשמת ולבחור מהם את אלה שבאמצעותם תזכרו ותזכירו את דמותו ונשמתו של הנפטר. הוא יהיה לנגד עיניכם בקריאה בתורה, בתפילות, במזמורים, בחול ובקודש. כבוד וזכות לנו להיות לכם מקור לרכישת פריטים קדושים ויקרים לעילוי נשמת, ולהעניק לכם מחירים נוחים ואטרקטיביים. ניתן לשלם באמצעות מנגנון סליקה מאובטח של האתר. שלא תדעו עוד צער.

>>> לאתר חנות היודאיקה לחצו.

להזמנות - 04-8747921 |  04-8700353  | שירות לקוחות- 0509777248

 

סרטון הסבר:

 

https://www.youtube.com/watch?v=nZ968-Xvtb4