שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם Incorrect URL

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
הַנִּימוּס מְחַיֵּיב

הלכות בשמירת הלשון:
לשם איזו תועלת מותר לשמוע לשון הרע

השכרת רכב לחתנים וכלות

הרבה מאוד חתנים וכלות, פונים לחברות השכרת רכב בארץ, כדי לשכור רכב לירח דבש. ועוד לפניכן סעודת שבע הברכות המזכה אותם לנסוע כל יום לבן משפחה אחר. אם כבר חתונה אז שיהיה פינוק עד הסוף.

כידוע להבדיל מחילוניים, אנשים דתיים וחרדים נוהגים לעשות את מצוות שבע הברכות אחרי החתונה בצורה מאוד מפורטת, בכל יום במקום אחר.

שבע הברכות נהוגות בכל חתונה יהודית והן מתקיימות במשך שבוע. הן מכונות גם: שבע ברכות, ברכת חתנים וברכות נישואין.

הברכה הראשונה של שבע הברכות היא ברכה על היין, לאחר מכן 6 הברכות הנוספות מודות לבורא עולם על שברא את העולם.

שבע הברכות בעצם נאמרות פעמיים. פעם אחת מתחת לחופה, אחרי שהחתן ענד את הטבעת לאצבע הכלה, הפעם השנייה היא אחרי סעודת החתונה אחרי ברכת המזון.

7 ימי משתה- כדאי פשוט לפנות לסוכנות השכרת רכב בארץ!

שבעת הברכות נחלקות לשבעה ימי משתה, כאשר בכל יום מתקיים משתנה כזה אצל מישהו מהמשפחה הקרובה של החתן והכלה. כדי לקיים את המשתה דרוש מניין ותמיד אורח חדש שלא היה בסעודת שבע הברכות בחתונה.

בעבר כל סעודות 7 הברכות היו נערכות בבתי הורי החתן והכלה, אולם היום גם כדי לשמח בני משפחה, הן מתקיימות בבתי קרובים, כאשר אלה פותחים שולחן לכבודם של החתן והכלה, ועושים סעודה כיד המלך.

יש הנוהגים היום גם לקיים את מצוות שבע הברכות בבתי כנסת או באולמות מיועדים לכך, כולל המזון שיש לברך עליו.

 

שבע ברכות בכל הארץ- בשביל זה צריך השכרת רכב ארץ!

תארו לעצמכם שהחתן מתגורר בצפון הארץ והכלה בדרום. איך בדיוק הם יגיעו לבתי הדודים או ההורים שלהם כדי לקיים את מצוות שבע הברכות ? הם חייבים להיות בעלי רכב, אבל קשה לומר כי לכל זוג צעיר שאך זה התחתן יש את התקציב לרכוש רכב ולכן יותר ויותר אנשים פונים לחברות השכרת רכב בארץ, כדי שיהיה להם במהלך השבוע של שבע הברכות, יכולת להגיע ממקום למקום ולפעמים זה להגיע מחיפה לבאר שבע.

זה עושה את החיים יותר קלים, אפשר גם לקחת מזון בדרך, יש לכם רכב, אתם אדונים לעצמכם וכל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את הרכב שמתאים לכם ולצרכים שלכם.

 

השכרת רכב בארץ- חוסכת לכם הרבה כסף!

 

בואו נודה על האמת. חתנים וכלות שצריכים להגיע ממקום למקום בשביל 7 הברכות, לא יתחילו להתרוצץ בכל הארץ באוטובוסים או במוניות. לפעמים הם גם רוצים לקחת איתם בגדים, לפעמים מדובר גם בהורים שלהם שצריכים להגיע לבתי המארחים ולכן הפיתרון הכי טוב זה לפנות לחברת השכרת רכב בארץ, לבחור את הרכב שמתאים להם ולצאת לדרך עם שמחה בלב מבורכים בשבע הברכות.

דווח על בעיה