שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
מִי הוּא רָשָׁע

הלכות בשמירת הלשון:
לשון הרע בכל אופן המבזה את חבירו

אני אתאיסט שמאלני הומוסקסואל חילוני ואתם אוכלי חינם


שאלה:(09/11/2012)

למה אני צריך לממן אתכם בדיוק? אני אתאיסט, שמאלני, הומוסקסואל, חילוני. בגללכם-צריך להילחם כל שנה מחדש לקיים את המצעד בירושלים. בגללכם-יש שנאה כל כך רבה כלפי הזר, השונה, כולל הגוי. בגללכם-יש כפייה דתית, אין תחבורה ציבורית בשבתות ומועדים.ואחרי כל אלו, אחרי שאני לא יכול לחיות כרצוני באשמתכם, אתם עוד מעיזים לבוא ולקחת את הכסף שלי?! באיזו חוצפה אתם יוצאים נגד הציבור החילוני אבל לוקחים לו את הכסף?

תשובה:(הרב רביד נגר)

אחי היקר, יכולתי לבחור להתעלם ממך אבל בחרתי להגיב.

א) אני אדם שעובד ולומד
ב) שירתתי כמוך בצבא הגנה לישראל
ג) למדתי במוסדות להשכלה גבוהה ורכשתי תואר
ד) אני עובד עם ילדים בסיכון כחלק מהבחירה האישית שלי לתרום למדינה
ה) למי אתה קורא משתמט? אני בדיוק כמוך רק שאני נשוי לאשה ולא לגבר זה הכל.
ו) אוכל חינם היה עונה לך בלי לקחת כסף על תשובה?
ז) אוכל חינם היה פותח אתר כזה גדול של אהבת ישראל ללא תשלום?
ח) כל מי שרוצה משאיר שם ואנחנו מתפללים עליו , התפללת פעם על יהודי אחר?

ספרייה של אוכלי חינם ללא תמיכה של אף ארגון!
סתם שתדע שאוכל חינם כמוני פתח בבית ספרייה וכל שבת עשרות ילדים קטנים מגיעים ולוקחים ספרים ללא תשלום , מתוך הכרה בחשיבות עשיית חסד בעם ישראל
או אם תרצה "לשם שמים" (לא יודע אם אתה מכיר את המושג הזה בכלל)

שיעורי תורה של אוכלי חינם - ללא תקצוב ממשלתי!
סתם שתדע שאוכל חינם כמוני מעביר כבר כמה שנים שיעורי תורה לבני נוער בעיר רחובות מזה 10 שנים ומעולם לא קיבלתי עבור השיעורים ברחובות אגורה מהעירייה או מהכסף שלך תתבייש כשרצו להציע לי לקבל כסף מהעירייה , לא הסכמתי לקבל ! גם כשמזמינים אותי למסור שיעורים ברחבי הארץ , אני לא מעוניין לקבל תקציב ממשלתי , אני מעדיף לקבל כסף מתרומות של יהודים שיש להם ולא לאכול מהכסף שלך אחי.

אבל אם כבר פתחת את תיבת פנדורה אני אענה לך...

למה "מדינת היהודים" צריכה לממן גם כאלה שלא מאמינים ביהדות?
למה אתה צריך לממן אותנו? אני שואל את אותה שאלה , למה אני צריך לממן אותך? למה אני צריך לממן יהודים שבחרו להתריס נגד היהדות , נגד א-לוהים, לכפור בתורה ובדת? למה אני צריך לממן כופרים כמוך? אתה קורא לנו אוכלי חינם? בינתיים מי שאוכל בלי לברך זה אתה , אתה גוזל את א-לוהים , אתה לוקח מאמא אדמה אוכל ולא אומר לה תודה , בושה וכלימה ואני אוכל חינם , אתה זה שלא יודע לכבד את ההסטוריה שלך , את אבותיך , את מורשת העם שלך. בלי עבר אין עתיד , איפה הכבוד שלך אחי?

עוד נוזל לך חלב מהשפתיים . . .
יהודים חיו בעולם הרבה לפני שנולדת לעולם ואתה חושב שברגע אחד תבוא ותכתיב פה כללים חדשים , בכל מדינה בעולם מכבדים את אנשי הרוח , את הכמרים ואת הבודהיסטים , את השיך הערבי ושאר אנשי הרוח , אם הגויים שאתה כל כך דואג להם הבינו את זה אז אתה לא מבין את זה? בכל מקרה חשוב שתדע ליהודים אין מקום אחר בעולם שהם יכולים להרגיש בו בטוחים , להומואים יש ! לא חסרות מדינות בעולם שיקבלו אותך , נכון שברוב המדינות השפויות אתה לא רצוי כי אתה מוגדר כיצור שלא מסוגל לשלוט בתאוות שלו , יש מקומות בעולם שאדם כמוך חייב גזר דין מוות , אצלנו לפחות מכבדים אותך ומרחמים עליך ואנחנו אוכלי חינם תתבייש , בכל מקרה לא חסר מקומות שתוכל לחיות בהם באושר ובאושר עם בן זוגך , אתה מוזמן לעבור לשם , כי התואר יהודי לא ממש הולם אותך , כי אין לך קשר ליהדות או להיסטוריה של עם ישראל , אתה מעוניין להכתיב כללים חדשים , נורמות חדשות , תרבות חדשה , ללא א-לוהים , ללא גבולות וללא מעצורים , במילים אחרות אתה נותן דרור ליצרים שלך ולתאוות שלך ואינך מסוגל לשלוט על עצמך ע"י השכל , בקיצור ההבדל בינך לבין בעל חיים היא העובדה שאתה עומד על 2 והוא על 4.

השערה נחמדה שאולי כדאי שתאמץ...
אדם עומד על 2 - לכן שכלו ממוקם במקום גבוה ומשמש כמפקד עליון על הלב והכבד
בע"ח בד"כ עומד על 4 - לכן שכלו ולבו ויצריו באותו גובה ואין מי שיקח פיקוד , לכן לרוב , בעלי חיים פועלים ע"פ אינסינקט. סתם רעיון שחשבתי שאולי תאמץ לעצמך...

בנוגע למצעד הגאווה.
בשביל מה אתה צריך לצעוד בירושלים? אני במקומך הייתי מתבייש בנטייה שלי.
זה כמו שמישהו יחליט להתאהב בסוסים נו אז מה? אז מחר כולם יעשו מצעד של סוסים בירושלים וירכבו על סוסים רק בגלל סטייה של אדם יצרי שלא שולט בעצמו? בשביל מה? להראות לכולם שאתה אוהב סוסים צריך מצעד? צריך סוס ואורווה זה הכל , אם אתה כל כך אוהב את חבר שלך , למה אתה צריך להראות לכל העולם את האהבה שלך כלפיו , תשכירו חדר בהונללו ותחיו שם בלי להרוס עולם שלם.. חסר תאוות בעולם , מחר יבוא אדם ויוכיח לכולנו שמבחינה מדעית אפשר להיוולד עם סטייה לבעלי חיים , זה אומר שנעודד את זה ונאפשר לכולם להתחתן עם ארנבים? נו.. באמת , אם אדם נולד עם פגם כזה או אחר , אני מבין אותו ומוכן לרחם עליו ואפילו לתרום לו כסף כדי שיעזרו לו לצאת מהסטייה הנוראית שהורסת לו את החיים ומונעת ממנו לזכות להמשכיות בעולם , אפילו א-לוהים ברא את העולם בצורה כזאת שלא תאפשר המשכיות לדבר , אז גם א-לוהים טועה??? אההה אופס , שכחתי שביטלת את קיומו , עזוב נעבור נושא.

בגללי יש שנאה לזרים? אתה יודע איזה שנאה אתה מושך לעולם?
היהדות מכבדת את הגרים , "ואהבתם את הגר כי גרים הייתם בארץ מצרים" , התורה מחנכת אותנו להכיר טובה ולא להיות כפויי טובה כלפי גויים שהחליטו להתגייר , רבי עקיבא (אחד מגדולי התנאים) היה בן גרים , כלומר צאצא של גויים שהתגיירו , אז אנחנו שונאים את הגויים? מאיפה אתה ממציא את הטענות ההזויות שלך? אנחנו העם הכי מכבד והכי מעריך , למעט גויים שרוצים להרוג אותנו , אין לנו שום דבר רע נגד הגויים , הבא להורגך השקם להורגו , לצערנו הרב רוב הגויים חפצים בהשמדתנו , אבל גויים שמכבדים אותנו ומכירים בנו,  אנחנו לא פוגעים בהם , פשוט לא מתחתנים איתם כי א-לוהים ציווה עלינו להתרחק זה הכל.

אם אתה כבר מדבר על שנאה ומהומות בעולם , בגלל אנשים כמוך יש שנאה בעולם , לא מספיק שאתה הומו אתה גם מעורר שנאה גדולה כלפי ה' ! אתה כופר בהיסטוריה ואתה לא רחוק מאנשים שמכחישים את ההסטריה , בדיוק כמו מכחישי השואה פשוט בושה וכלימה ! תתבייש לך... בגלל אנשים כמוך שכופרים בהיסטוריה ובאמונה של עם ישראל , מי יודע אם לא תכחיש גם את מלחמות ישראל ואת חללי צבא הגנה לישראל , בושה וכלימה , אם אין לך כבוד לא-לוהיך , איך יהיה לך כבוד לאחים שלך? אם את מלך מלכי המלכים אתה לא סופר , אז בני אדם בשר ודם כן מעניינים אותך? הרי אתה לא מאמין בתורה כי הרי התורה כותבת שאסור לחיות כפי שאתה חי ואסור לעשות את מה שאתה עושה , הרבה יותר נח לך לוותר על החכמה הא-לוקית , לוותר על הספר הנמכר ביותר בעולם , רק כדי לתת לגיטימציה לתאוות שלך , בקיצור היצרים שלך הם אלה שמכתיבים את חייך , לא שכל ולא חכמה א-לוהית , גאווה עצמית , אהבה עצמית ותאווה עצמית , רחמים עליך. (אני מציע שתלך לטיפול כי אני מאמין שאפשר להצילך)

למה אתם עושים לנו כפייה דתית?
כדי שלא תעשה לנו כפייה חילונית , כדי שמחר מחרתיים משרד החינוך לא יכיר בכם ויתחיל לשכנע את המוני בית ישראל שלהיות הומו זו גאווה ! בסוף אנשים עוד יחשבו שדוד ויהונתן היו הומואים כמו שאתם מנסים לומר , אתה יודע מה הכי מצחיק אותי? שאתם כאלה פתאטיים , מצד אחד אתם לא רוצים להאמין בא-לוהים , מצד שני כשמשהו מתאים לכם בתנ"ך אתם הופכים להיות חסידים נלהבים של התנ"ך , רחמים עליכם , דוד ויהונתן מעולם לא היו הומואים , הם אהבו אחד את השני אבל לא אהבה חולנית כמו שאתם אוהבים , שיבוש הפשט זו כפייה דתית , כבר היום יש מורים בבתי ספר חילונים שמעוותים את הדת , בושה להם ובושה למי שהסמיך אותם ללמד , כבר כמה בני נוער פנו אלינו באתר וכתבו לנו שהמורים שלהם לימדו אותם שדוד ויהונתן היו הומואים , איזה שיבוש ואיזו טעות איומה , אולי בגללה הרבה נערים תמימים רוצים להזדהות עם דוד המלך אז הם מתחילים לאהוב גברים מי יודע , הרסתם הכל הרסתם

למה אתה חושב שרק אתם חוששים מכפייה דתית? אולי גם אנחנו חוששים מכפייה חילונית? למה אנחנו מתעקשים על הדת שלנו? כדי שלא תגרמו לנו לאבד את השבת , מה שהרומאים והיוונים ניסו לעשות ולא הצליחו ברוך ה' , כדי שלא תכריחו אותנו לפתוח את כל החנויות והקניונים בשבת ואז בגללכם נאבד את כבוד השבת ונרמוס את חוקי הדת והא-ל. ונהפוך להיות אתאיסטים שבזים להיסטוריה שלהם ומכחישים את מציאות האל ! אם אנחנו לא נשמור על הציביון התורני של המדינה , במה היא תהיה שונה משאר מדינות העולם? אם אתה רוצה לחיות כמו אתאיסט , תחפש לך מדינה חופשית , עזוב אותנו !  בגללך יהודים טובים נותנים לגיטימציה לדמיון שלהם להפוך למציאות , בגלל אנשים כמוך , אנשים חושבים שלהיות "הומו" זה לגיטימי , פשוט סטייה וחוסר שליטה עצמית , אני ממש מתבייש לראות שהמדינה בכלל שוקלת לתת לגיטימציה לאנשים שלא מסוגלים לשלוט בעצמם וביצרים שלהם , אם מחר מחרתיים יחליטו שללבוש בגדים זו כפייה דתית וירצו לעשות מצעד בעירום בעיר הקודש גם את זה נאשר? רק בגלל כמה סוטים? וכשינסו להסביר להם שם סוטים , הם יוכיחו לנו שהם נולדו כך , כבר בגיל ממש צעיר הם יטענו שהם אהבו להסתובב עם תחתון בבית , הם יביאו הוכחות מטרזן ומוגלי שזה דבר לגיטימי ואפילו הוכחות מאדם וחווה , הם ישתלטו על חופים שלמים ויכריזו על גאוות הנודיסטים , נו... זה אומר שגם אנחנו צריכים לאבד צלם אנוש כמוהם וכמוכם? תעשה לי טובה ותיכנס לארון שממנו יצאת , אני במקומך הייתי מתבייש לדבר על הסטיה שלי ברבים , אתם הורסים כל חלק טוב במדינה , המעשים שאתם עושים הם מעשי סדום ועמורה ובגלל אנשים כמוך א-לוהים החריב את סדום ועמורה ! לא חבל? עוד מעט תקום קבוצה של אנשים שתטען שלא צריך לעשות גם ברית מילה , כבר קמה קבוצה כזאת , מי צריך אותם כאן? שיעברו לחו"ל , התורה מצווה אותנו להתרחק מכל האנשים הרעים האלה שרוצים לנתק אותנו מהא-ל מהמסורת ומהמצוות , בושה.

מי אתה שתכתיב כללים חדשים בעולם?
בנוגע לתחבורה הציבורית - העקרון כאן הוא לא התחבורה , זה הכל ! ! ! אנחנו מנסים לשמור על הצביון היהודי של המדינה , מדינת היהודים , אתה מנסה להפוך את המדינה להיות מדינה רגילה ככל הגויים , שכולם נוסעים , כולם מתאהבים בכולם , כולם מעשנים , רוקדים , מסוממים , גונבים ורוצחים , אצלנו יש כבוד הדדי , כבוד בסיסי , מוסריות , דרך ארץ , חכמה , מורשת , אמונה , דת , א-לוהים , אנחנו עוצרים בשבת כי ה' אמר שצריך לנוח ולשבות ואתה פתאום נולדת אחרי שנים שבהם ה' יתברך מנהל את העולם ואתה חושב שאתה חכם יותר ומוצלח יותר ולכן אתה חושב שתתחיל להכתיב פה חוקים חדשים , בוש לך !

זה בדיוק כמו שאבא יגדל את בניו ויום אחד יקום אחד הבנים ויתחיל להכתיב לאבא כללים חדשים , אפילו כיבוד הורים בסיסי אין כאן , בושה וכלימה , פשוט בושה וכלימה.

בנוגע לזה שאתה רוצה לחיות כרצונך...
אני רוצה לשאול אותך שאלה בתור אדם שתופס מעצמו חכם , אם מחר מחרתיים תקום קבוצה שפשוט אוהבת בע"ח עד כדי כך שהם מוכנים לחיות איתם ולהתחתן איתם , אני בטוח שאנשים כמוך יתנו להם לגיטימציה נכון? כי כל אחד צריך לחיות כרצונו ואתה גם תממן את אותם אנשים שיתחתנו עם חמורים , כבשים , עיזים וסוסים , נכון??? בדיוק כמו אותה קבוצה של אנשים שתחליט פתאום שבגדים זה פסה ומהיום כולם הולכים בלי בגדים , נו... זה אומר שאני צריך לתת לילדים שלי לחיות לצד חולים כאלה? שיהרסו לילדים שלי את החוש הטבעי הנורמלי שאיתו הם נולדו? מה זאת אומרת אני רוצה לחיות איך שבא לי , בעולם יש חוקים , יש טבע ואתם מנסים לשנות אותו ! להרוס אותו , לפגוע בו , לנתב אותו לצרכים הטבעיים שלכם כדי לספק את התאוות שלכם , בושה !

לדעתי אתה לא אשם , אני פשוט מרחם עליך אחי...
אני לא אומר שאתם אשמים , אני כן מרחם עליכם וכן חושב שאתם זקוקים לטיפול מסור אני כן חושב שאתם יהודים כשרים ואתם ראויים להקים בתים נאמנים בישראל , אני פשוט לא חושב שאנחנו צריכים להיכנע לדרישות שלכם ! אני לא חושב שההמון השפוי , צריך להיכנע למיעוט החולה , עם כל הצער והחמלה שאני חש כלפיך עם כל הכבוד שאני רוחש לך (בזה שאני בכלל עונה לך ומתייחס אליך כאל שווה בן שווים) , אתה זה שאיבדת את כבודך , אתה זה שבחרת להתנתק מאבות אבותיך , אתה זה שבחרת לחיות בניגוד גמור לטבע האדם , אתה זה שבחרת לא להיות "נורמלי" ואל תנסה להמציא לי תירוצים של "נולדתי ככה" או "אין לי ברירה" , כי אין שום מידע מבוסס בנושא אין שום הוכחה לכך שזה גנטי , כל מי שאומר שזה גנטי או טבעי רק מניח הנחות לא מבוססות , התיאוריות שלו בנויות על השערות ותיאוריות מדעיות , ביהדות אין שום אסמכתא לצורת החיים שבה אתה חי להיפך מגנים אותה מכל וכל ואם היא הייתה טבעית איך ה' יכול לגנות משהו טבעי שהוא טבע בטבע? זה כמו לגנות ציפור שתחליט לעוף , המדענים לא ממש מעניינים אותי , אותי מעניינים רק מקורות תורניים ! אם בתורה לא מוזכרת התופעה הזאת כלגיטימית סימן שאינה לגיטימית , אם ה' אמר שזה עוון פלילי וחמור , סימן שזה עוון פלילי וחמור.

באיזה חוצפה אני יוצא נגדך?
אחי היקר, אני אוהב אותך , אין לי שום דבר נגדך , יש לי דברים נגד מה שאתה מייצג , יש לי הרבה מה לומר אבל זה לא הזמן והמקום , בתור אדם יכול להיות שאתה אדם מקסים , אבל האידיאולוגיה שלך יכולה להרוס עם שלם מבחינת צבאית  , מוסרית ואנושית , אני מציע שתשקול שוב את הבחירה שלך , אם חשקה נפשך אי פעם לשאת אשה ולהביא לעולם ילדים שיגידו עליך קדיש , זה הזמן לעצור ולחשוב , כי כשעושים צעד אחד גדול לפעמים מאוחר מדיי , תתפלל שתהיה לך זכות לצאת מזה בזמן , אני לא מאמין שאי אפשר לצאת מזה , פשוט לא מאמין , אני מקווה רק שלא יהיה מאוחר מדיי , בהצלחה צדיק.

לסיכום: אף אחד לא ניזון מהכסף שלך , רוב החרדים ניזונים מתרומות מחו"ל לא ממך , בנוגע לאלה שכן מקבלים תקציב ממש מזערי מהמדינה , התקציב הזה בקושי מספיק להחזיק את הבית מבחינת האוכל , אז על איזה תקציב אתה מדבר??? אתה מקשקש שטויות בכמויות , אם היה לך מושג מה ערכה של דקת לימוד הייתה לומד כל הזמן אחי.

צפייה בקטע הבא תעזור לך להבין
כמה שווים היהודים וכמה אתה כפוי טובה
אם היית מבין מה ערכה של תורה , היית
מתחנן שתהיה לך זכות לתרום גם ללומדי
התורה ולהחזיק אותם ולהיות מבחינת: "תומכיה מאושר"
בכל מקרה , אני מכבד אותך ומוכן להבין שקשה לך אבל עד
שלא תודה שאתה חולה שזקוק לעזרה , אין לי אפשרות לעזור לך
הכוס שלך מלאה , כוס מלאה אי אפשר למלא , אם תרצה עזרה , עליך
לשפוך את הכוס שלך מהשטויות וההבלים שמילאת בה ולבוא לקבל לב חדש
יהי רצון שה' יתברך יכתוב אותך לחיים וישלח לך רפואה שלימה רפואת הנפש והגוף.

לקריאת תגובות נוספות בנושא הקהילה הגאה לחצו כאן:
א) אתם עושים עוול לקהילה הגאה (לא לילדים)
ב) הומוסקסואליות בהלכה - מה דעתך רביד? (לא לילדים)
ג) נטייה מינית - מה אני אשם שנולדתי הומו?
ד) אני הומו גאה וככה א-לוהים ברא אותי !
ה) אני נמשך לגברים (הומו) ואני לא רוצה להיות כזה.
ו) הומוסקסואליות בטבע - הייתכן?
ז) האם אני נמשך לבנים? אני מקבל ריגוש מ.....
ח) העצות שלך עזרו לי מאוד אבל עדיין קשה לי להתגבר.
ט) בעבר רציתי להתאבד , היום אני מאושרת (לסבית) !
י) לעזור לחבר שלי או לא? מרביצים לו בגלל שהוא החליט לצאת מהארון.
.


שלח לחבר
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 32