שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


אני מנהלת מערכת יחסים 5 שנים עם ערבי מוסלמי - אני מאוהבת


שאלה:(24/09/2012)

שלום רב לרביד! אני בת 25 מנהלת מערכת יחסים כבר 5 שנים עם בחור ערבי מוסלמי, בנאדם מקסים אוהב מכבד. עם משפחה טובה ואוהבת, מעולם לא התנהג באלימות פיזית או מילולית. הוא ומשפחתו כל היום מדברים על חתונה ורוצים כבר שנתחתן משפחתי לא מוכנה לשמוע שום דבר בנושא שלנו, וכמובן שתומכים בי בכל הקשור לשכוח אותו! וזה מאוד קשה לי בכל זאת אני 5 שנים איתו זה לא קל. אשמח מאוד עם תוכל לעזור וליעץ לי מה נכון לעשות תודה

תשובה:(הרב רביד נגר)

אחותי היקרה, אני מאמין באמונה שלימה שיכול להיות שהמוסלמי הזה הוא אדם טוב , המוסלמים קרובים ליהודים יותר מהנוצרים , מעבר לכך הם לא עובדי עבודה זרה, הם גם מאמינים כמונו באל אחד , אך ע"פ התורה אסור לנו בשום פנים ואופן להתחתן איתם ולהתבולל איתם , צר לי לאכזב אותך , אבל גם אם היית חיה איתו 20 שנה , זה לא היה משנה את דעת התורה בנושא , זה עוון חמור , אני מבין שממש קשה לך אבל תרשי לי לאחל לך פרידה כמה שפחות כואבת.

א) אם את רוצה שהילדים שלך יגדלו כיהודים כשרים אל תתחתני איתו בשום פנים.
ב) אצל הערבים יש מצווה להתחתן עם יהודיה (זה כבוד בכפר) כי מבחינתם זה הופך אותך לערבייה , אבל ע"פ היהדות לעולם תישארי יהודיה , אבל זה יכול לפגום בקדושת ילדיך , אני ממש לא חושב שכדאי לך לפספס את הזכות שנפלה בחלקך להיוולד יהודיה בגלגול הזה , אם תתחתני עם הבחור המוסלמי , תפספסי את זכותך היקרה בעוה"ז.
ג) בנות רבות מספרות שאחרי החתונה היחס משתנה , כנסי לאתר הבא: "ערבים"

אם תתחתני איתו זו תהיה טעות חייך . . .
גם אם הוא יהיה הבחור הכי מקסים בעולם , עם גויים אנחנו לא מתחתנים בשום פנים ואופן , זה שבחרת לחיות איתו 5 שנים זו בעיה שלך ואת תצטרכי לשאת בתוצאות או להינצל בזמן , גם אם הוא יהיה בעל מקסים , הילדים שלך לעולם לא יהיו בני תורה , במילים אחרות , איבדת את זכותך בגן עדן ע"פ דת משה וישראל, לא חבל?
לדעת גדולי ישראל אם תתחתני עם הבחור , את תעשי את טעות חייך בעוה"ז ובעוה"ב.

סיפור אמיתי לסיום.
אספר לך סיפור ששמעתי מיהודיה שהתאהבה בערבי (בדיוק כמוך) היא התעלמה מכל האזהרות של המשפחה והסובבים והאהבה ניצחה , היא עברה לגור איתו בכפר ומאז חייה השתנו מקצה לקצה , היא ילדה לו 3 ילדים ואז התחיל הגהינום , הוא היה מכה אותה עם אלות , כל פעם שהיה פיגוע , כל פעם שערבי נפגע מאש כוחותינו היא הייתה מקבלת מכות איומות שעה שלימה , הוא אסר עליה לצאת מהבית , אפילו ללכת לרופא הוא לא הסכים רק במקרים של סכנת חיים הוא אישר לה לצאת והוא ביקש ממנה לומר שהחבלות בפנים ובגב זה כתוצאה מנפילה מסולם בבית , בקיצור אם יש גהינום בעולם הזה , היא עברה אותו במלוא מובן המילה , היום אחרי סבל איום ונורא היא גרה בישראל , אבל הילדים שלה חיים בכפר ערבי והיא מודה שהיא בזבזה 5 שנים יפות מחייה. היא רק מקווה שהמחבל המתאבד הבא בעוד כמה שנים לא יהיה הבן שלה ! רחמנא ליצלן , מקווה שתחשבי טוב טוב לפני שתאבדי את החיים שלך. בהצלחה
שלח לחבר
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 8