שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם Incorrect URL

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
תִּסְתַּכֵּל רֶגַע

הלכות בשמירת הלשון:
מטבע הזהב

רוב חיי חייתי עם גויים ונמאס לי אני בוכה המון...


שאלה:(11/12/2011)

שלום כבוד הרב רביד, רוב חיי חייתי עם גויים, במדינה גויה ונמאס לי, בכל פעם שאני רואה שיעור תורה אני נהיית עצובה והרבה פעמים אני בוכה, כרגע זה לא בידיים שלי להחליט איפה אני רוצה לחיות, אבל אני אשמח אם תוכל לייעץ לי איזשהו עצה... תודה רבה!

תשובה:(הרב רביד נגר)

אחותי היקרה, אני שמח לשמוע שנמאאני מוכן לקבל את העובדה שזה לא בידיים שלך להחליט איפה את רוצה לחיות , אבל אני לא מוכן לקבל את העובדה שזה לא בידיים שלך להחליט עם מי את רוצה להתחתן ! זה אך ורק בידיים שלך.

אני מבין שאין לך הרבה ברירות ואת מתגוררת בחו"ל ומסתובבת בין הגויים , זה באמת לא נעים , אבל חשוב שתדעי שכדי לכבוש יעד, חייבים להציב מטרה , אם לא מציבים מטרה, מורחים את הזמן והשנים חולפות בבטלה גמורה... חבל.

אם חשוב לך להקים בית נאמן בישראל , אני מציע שהיעד הבא שתציבי לעצמך הוא , להקים בית נאמן וכשר בישראל ולא להתבולל , כדי להצליח בזה , את חייבת להיות קצת יותר רצינית ולא להסתובב כל היום עם הגויים , את יכולה להתפלל מהבוקר עד הערב , כל זמן שאת יוצאת עם גויים ומבלה איתם את באמת בסיכון גבוה , אם את באמת מצפה לישועה אמיתית ואת רוצה שהתפילות שלך יניבו פירות , תעשי מעשה ותחפשי לך מסגרת יהודית טובה במקום להמשיך לבזבז זמן בניסיונות שמובילים לבזיונות , המון הצלחה צדיקה.

שאלות ותשובות בנושא גויים:
א) חייבים להשיב אבידה לגוי? (או לחילוני שמתנהג כמו גוי?)
ב) לצערי אני נמשכת רק לגויים... זו בעיה רצינית,,, אבל זה המצב...
ג) יש לי 3 ילדים מגוי ואני זקוקה לעזרה גדולה.
ד)יש גוי שמפריע לי מאוד בחיים , מה לעשות איתו?שלח לחבר
מדורג 4 מתוך 5, דרגו 8

דווח על בעיה