שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם Incorrect URL

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
יָכֹל לִקְרֹא לְכָל אֶחָד...

הלכות בשמירת הלשון:
רבי עקיבא איגר ונכדו

איך אני עושה תשובה? יצאתי עם ערבי ואני רוצה להתנקות.


שאלה:(29/07/2011)

כבוד הרב שלום. אני בת 23 נשואה כשנה וחצי כבר ובתשובה מהחתונה טיפה לפני...יש לי ילדה בת חצי שנה וב"ה חיים ומתחזקים כל הזמן ובונים בית חרדי. לפני כמה שנים כשהייתי בערך בת 17 יצאתי עם בחור ערבי מכפר קאסם בחור שאין דברים כאלה, יצאנו קרוב לשנתיים הוא למד בטכניון בחור משכיל ובאמת היו לו מעלות ומידות טובות רק שהוא לצערי לא היה יהודי...בסופו של דבר החלטנו יחד שזה קצת בעייתי הקשר ושבעיית הדו קיום מונעת מאיתנו להשאר יחד והשכלנו שדרכינו צריכות להפרד. איך אני עושה תשובה, תיקון או מה לעשות בעצם כדי להתנקות?

תשובה:(הרב רביד נגר)

אחותי היקרה, את צריכה לומר כל יום מזמור לתודה על הזכות שנפלה בחלקך להינצל, בכל מקרה, עליך לעשות תיקון למעשה שעשית , תנסי ליצור קשר עם הישיבה של הרב בצרי ותבקשי תיקון למעשה, אם לא תצליחי למצוא את הרב המקובל לדעתי התיקון הטוב ביותר לנערה שהייתה עם גוי , יהיה להציל נערות אחרות מלהיכשל עם גויים , לכן עצתי היא שתתרמי לארגון יד לאחים: לכניסה לאתרם לחצי כאן , ה' יתברך מנהיג את העולם מידה כנגד מידה ולכן התיקון לכל עבירה צריך להיות קשור לקלקול.

כמו כן אשמח אם תפיצי את הסרטונים הבאים:
א) הבנות שלנו מתבוללות.
ב) אל תפקירי את יהדותך.
ג) למה יש פיגועים???

יהי רצון שזכות ההפצה של הסרטונים וזכות התרומה שלך ליד לאחים תעמוד לך ותזכי להיטהר מהעוון הנורא של חבירה לגוי , לתשומת לבך , אין לנו שום דבר נגד הגויים, יש בהם אנשים טובים, אולם, אסור לנו בשום פנים ואופן לחבור אליהם בקשרי נישואין משום שהם נקראים "ארורים" ואנחנו נקראים: "ברוכים" ואין ארור מתדבק בברוך !שלח לחבר
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 19

דווח על בעיה