שלח לחבר

בס"ד
רבנים.נט

ברוכים אתם בבואכם

חדשות האתר:


פינת הנשים

שלח שאלה לרבנים

הוסף שאלה


הלכות בשמירת העיניים:
זְהִירוּת סַכָּנָה

הלכות בשמירת הלשון:
לשון הרע בפניו

נשואה לערבי - אני נשואה למוסלמי וחוץ ממנו אין לי כלום אני רוצה למות


שאלה:(21/11/2013)

הרב רביד זו שוב אני זו שנשואה למוסלמי וסובלת כל יום זה נהיה קשה יותר ויותר אני לא גרה בכפר ולא סוגרים אותי אבל אני סובלת מבעלי הוא כבר לא אותו אחד מאז שהתחתנו ועברנו לגור אצל אימו זה גיהנום בכל ריב לא משנה מה הוא יעשה היא מאשימה אותי ואומרת שאני אשמה בהכל והוא פעם כל כך אהב אותי הוא לא היה מוותר ורב עם כל המשפחה בשבילי וכל שנייה רוצה להיות בקרבתי והיום הוא רק מחפש לברוח מליידי ומאשים אותי בהכל בקיצור הוא מדבר אליי מגעיל מתנהג מגעיל ותמיד מאשים אותי והוא לא היה כזה. ביקשת ממני לפנות ל-יד לאחים אבל אני כבר לא כל כך בטוחה מה לעשות כבר קשה לי לעזוב אותו כי אני אוהבת אותו וחוץ ממנו אין לי כלום ההורים שלי מבוגרים בקושי מחזיקים את עצמם מה לעשות כבר חשבתי להתאבד למות לברוח מהגיהנום הזה אבל יש לי תינוק אני פשוט רוצה למות והתגובות שלך רק אלו שמחזיקות אותי בחיים כי אין לי עם מי לדבר חוץ מאלוהים.

תשובה:(הרב רביד נגר)

אחותי היקרה , אני קורא את המכתב שלך בדמעות. אני מבין את המצב הרגשי הקשה שבו את מצויה ואני מבין שאת נקרעת בין שני עמים וחצויה בין שני עולמות , בדיוק עכשיו כשאנחנו בשיאו של ספר בראשית שעוסק בקונפליקטים כואבים של "יעקב ועשו".

לצערי הרב יש עוד אלפי בנות כמוך ששבויות עמוק בתוך כפרים ערביים , בסבכי פרשיות אהבה כלואות בארבע קירות כשמצד אחד משפחה שמי יודע לאן יוביל אותה החינוך המוסלמי , ומצד שני החלום ! התקווה ! לברוח עם הרך הנולד לארץ הקודש , לחנך אותו בדרך הנכונה שיגדל להיות אוהב ישראל ולא חלילה אויב ישראל.

אני בטוח שאת חושבת שאת עושה את הצעד הנכון בזה שאת ממשיכה לחיות שם כלואה
מתוקף אהבתך לבן הזוג "הערבי" שלך , אבל חזרתי והזהרתי אותך שוב ושוב , עוד בתקופה שיצאת איתו , אל תעשי את זה... התחננתי אליך... התכתבנו רבות באתר...
אבל בחרת ללמוד מהניסיון והתוצאות מדברות בעד עצמן , את סובלת , מוכה בנפשך , חבולה ברוחך ופצועה בנשמתך.

והיום אני שוב מתחנן ופונה אליך בדמעות וקורא לך לשוב לעמך ולמולדתך , גם אם ההורים שלך מבוגרים שבקושי מחזיקים את עצמם , אין לי ספק שלארגון לב לאחים יש יכולת לעזור לך ולסייע לך בכלכלת הבית , למצוא לך מקום טוב , מסגרת טובה , חינוך טוב לילד , אין לי ספק שתצליחי להקים משפחה חדשה , חיים חדשים , היית קטנה , עשית טעות , לא ידעת למה את נכנסת , היית מסונוורת , אבל היום ! את חכמה , את למודת ניסיון , את רואה שהכל היה שקר , את רואה את היחס , את ההשפלה , את הביזיונות שאת חווה כל פעם מחדש , בכל מכתב ומכתב שאת כותבת לי... אנא ממך חיזרי הבייתה !

צרי קשר בהקדם האפשרי עם ארגון: "יד לאחים" ואני בטוח שיוציאו אותך משם עם הילד.
אני לא ממש מבין בזה מבחינה חוקית , אבל הארגון בטוח יודע להגן על בנותינו הכשרות.
אנא ממך , בת ישראל היקרה , יהודיה קדושה וטהורה ! הילד שלך יהודי. אל תתני לו לגדול כערבי , זה לא הוגן שהוא יגדל עם שנאה כזו גדולה , זה לא נכון לעשות לו את זה. אז אל תעשי לו את זה ואל תעשי את זה לעצמך , בואי לארץ ישראל , ארץ הקודש ויצילו אותך.

נ.ב - סתם שתדעי שעל פי ההלכה , הנישואים שלך לגוי בכלל לא תקפים ואת לא צריכה להתגרש , את בכלל לא נשואה לו והילד שלך הוא יהודי לכל דבר ועניין. אל תבזבזי זמן.
שלח לחבר
מדורג 0 מתוך 5, דרגו 0